West Teams
Round 1
- Bismarck defeated Mandan 78-3.
- Bismarck Legacy defeated Fargo North 55-18.
- Fargo Davies defeated Fargo South 73-6.
- Williston defeated West Fargo 53-19.
- Minot defeated Devils Lake 75-6.
- Bismarck Century defeated Moorhead 62-12.
Round 2
- Bismarck defeated Grand Forks Central 64-6.
- Fargo Davies defeated Mandan 66-16.
- Bismarck Legacy defeated Fargo South 84-0.
- West Fargo Sheyenne defeated Bismarck Century 38-32.
- Minot defeated West Fargo 57-18.
- Williston defeated Devils Lake 69-12.
Round 3
- Bismarck defeated Fargo North 66-9.
- Bismarck Legacy defeated Fargo Davies 44-31.
- Grand Forks Central defeated Mandan 60-24.
- West Fargo Sheyenne defeated Minot 43-28.
- Williston defeated Moorhead 73-3.
Bismarck
Match #1 Round 1
Bismarck defeated Mandan 78-3
- 106 – Cade Nieuwsma (Bismarck) over Ethan Samuelson (Mandan) Fall 1:15
- 113 – Hudson Egeberg (Bismarck) over Kellen Beneke (Mandan) Fall 1:17
- 120 – Ben DeForest (Bismarck) over Blaine Hoff (Mandan) Fall 2:00
- 126 – Carson Lardy (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
- 132 – Maddox Slater (Mandan) over Logan Mertens (Bismarck) Dec 8-3
- 138 – Landon McMahen (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
- 145 – Dylan Kostelecky (Bismarck) over Vance Wollschlager (Mandan) Fall 1:20
- 152 – Tate Olson (Bismarck) over Jackson Olson (Mandan) Fall 1:30
- 160 – LJ Araujo (Bismarck) over Emery Slater (Mandan) Fall 0:49
- 170 – James Nagel (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
- 182 – Tyrus Jangula (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
- 195 – Bridger Owens (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
- 220 – Ayden Schlafman (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
- 285 – Sam Larson (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
Match #2 Round 2
Bismarck defeated Grand Forks Central 64-6
- 106 – Cade Nieuwsma (Bismarck) over Rhys Safratowich (Grand Forks Central) Maj 13-0
- 113 – Hudson Egeberg (Bismarck) over Gabe Flores (Grand Forks Central) Fall 1:13
- 120 – Ben DeForest (Bismarck) over Zack Nelson (Grand Forks Central) Fall 0:48
- 126 – Carson Lardy (Bismarck) over Caden Everson (Grand Forks Central) Fall 1:00
- 132 – Logan Mertens (Bismarck) over Landon DeCoteau (Grand Forks Central) Maj 14-1
- 138 – Landon McMahen (Bismarck) over Brendan Winn-Kelley (Grand Forks Central) Dec 2-0
- 145 – Dylan Kostelecky (Bismarck) over Michael Norman (Grand Forks Central) Maj 12-0
- 152 – Tate Olson (Bismarck) over Mason Williams (Grand Forks Central) Dec 7-3
- 160 – LJ Araujo (Bismarck) over Logan Vorhies (Grand Forks Central) Fall 1:08
- 170 – James Nagel (Bismarck) over Gavin Pihlgren (Grand Forks Central) Maj 9-0
- 182 – Tyrus Jangula (Bismarck) over Ryder McNally (Grand Forks Central) Fall 0:22
- 195 – Bridger Owens (Bismarck) over Roberto Garza (Grand Forks Central) Fall 2:11
- 220 – Ayden Schlafman (Bismarck) over Michael Torgerson (Grand Forks Central) Fall 3:33
- 285 – Daniel Suda (Grand Forks Central) over Sam Larson (Bismarck) Fall 0:22
Match #3 Round 3
Bismarck defeated Fargo North 66-9
- 106 – Cade Nieuwsma (Bismarck) over Josiah Schoepp (Fargo North) Fall 1:00
- 113 – Hudson Egeberg (Bismarck) over Carlos Salinas (Fargo North) Fall 5:37
- 120 – Ben DeForest (Bismarck) over Jace Varriano (Fargo North) Fall 0:29
- 126 – Carson Lardy (Bismarck) over Nathan Morken (Fargo North) Fall 1:14
- 132 – Logan Mertens (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
- 138 – Landon McMahen (Bismarck) over Augustus Maughan (Fargo North) Dec 8-6
- 145 – Dylan Kostelecky (Bismarck) over Konnor Johnson (Fargo North) Fall 1:54
- 152 – Tate Olson (Bismarck) over Henry Maughan (Fargo North) Fall 3:24
- 160 – LJ Araujo (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
- 170 – James Nagel (Bismarck) over Harper Schultz (Fargo North) Fall 0:41
- 182 – William Ward (Fargo North) over Tyrus Jangula (Bismarck) Dec 5-1
- 195 – Bridger Owens (Bismarck) over Jack Miller (Fargo North) Dec 11-6
- 220 – Ayden Schlafman (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
- 285 – Gunner Cadreau (Fargo North) over Sam Larson (Bismarck) Fall 0:59
Bismarck Century
Match #1 Round 1
Bismarck Century defeated Moorhead 62-12
- 106 – Grady Iverson (Bismarck Century) over Dane Ellingsberg (Moorhead) Dec 4-0
- 113 – Michael Jenkins (Moorhead) over Seamus Kuklok (Bismarck Century) Fall 3:28
- 120 – Cole Bohne (Bismarck Century) over Croix Mongeau (Moorhead) TF 19-2
- 126 – Rylie Stair (Bismarck Century) over Unknown (Unattached) Forf
- 132 – Ethan Kuntz (Bismarck Century) over Unknown (Unattached) Forf
- 138 – Brody Ferderer (Bismarck Century) over Will Borud (Moorhead) Fall 5:03
- 145 – Brayden Morris (Bismarck Century) over Lee Ellingsberg (Moorhead) Fall 0:44
- 152 – Bridger Mongeau (Moorhead) over Zach Stair (Bismarck Century) Fall 2:31
- 160 – Jax Gums (Bismarck Century) over Draeden Prosby (Moorhead) Fall 0:23
- 170 – Jerys Burckhard (Bismarck Century) over Ron Addo (Moorhead) Dec 14-7
- 182 – Grant Carlson (Bismarck Century) over Jack Olstad (Moorhead) Fall 3:32
- 195 – Olav Taylor (Bismarck Century) over Heaton Hall (Moorhead) Fall 0:46
- 220 – Lykken Parlett (Bismarck Century) over Ashton Spieker (Moorhead) Dec 5-1
- 285 – Isaiah Kwandt (Bismarck Century) over Jake Erdmann (Moorhead) Fall 3:01
Match #2 Round 2
West Fargo Sheyenne defeated Bismarck Century 38-32
- 113 – Seamus Kuklok (Bismarck Century) over Jake Mattern (West Fargo Sheyenne) Maj 10-2
- 120 – Landon Zink (West Fargo Sheyenne) over Cole Bohne (Bismarck Century) Maj 13-2
- 126 – Stetson Gisselbeck (West Fargo Sheyenne) over Ethan Kuntz (Bismarck Century) Fall 1:38
- 132 – Brody Ferderer (Bismarck Century) over Jackson Alexander (West Fargo Sheyenne) Fall 3:14
- 138 – Marcus Johnson (West Fargo Sheyenne) over Hunter Helgeson (Bismarck Century) Fall 4:37
- 145 – Carter Zink (West Fargo Sheyenne) over Unknown (Unattached) Forf
- 152 – Brayden Morris (Bismarck Century) over Mason Johnson (West Fargo Sheyenne) Dec 3-0
- 160 – Sawyer Carr (West Fargo Sheyenne) over Jax Gums (Bismarck Century) Maj 15-3
- 170 – Connor Manske (West Fargo Sheyenne) over Cole Radenz (Bismarck Century) Fall 4:36
- 182 – Grant Carlson (Bismarck Century) over Maddox Weigel (West Fargo Sheyenne) SV-1 8-6
- 195 – Darion Bitz (Bismarck Century) over Kaden Manske (West Fargo Sheyenne) Fall 0:31
- 220 – Olav Taylor (Bismarck Century) over Nic Renner (West Fargo Sheyenne) Fall 3:22
- 285 – Ryder Weigel (West Fargo Sheyenne) over Lykken Parlett (Bismarck Century) Fall 2:33
- 106 – Grady Iverson (Bismarck Century) over Chase Clemenson (West Fargo Sheyenne) Maj 11-0
Bismarck Legacy
Match #1 Round 1
Bismarck Legacy defeated Fargo North 55-18
- 106 – Brody Kramer (Bismarck Legacy) over Josiah Schoepp (Fargo North) Fall 0:20
- 113 – Nicolas Enzminger (Bismarck Legacy) over Carlos Salinas (Fargo North) Fall 1:49
- 120 – Joey Enzminger (Bismarck Legacy) over Jace Varriano (Fargo North) Fall 1:35
- 126 – Jesse Thompson (Bismarck Legacy) over Nathan Morken (Fargo North) Fall 2:30
- 132 – Connor Hanna (Bismarck Legacy) over Unknown (Unattached) Forf
- 138 – Augustus Maughan (Fargo North) over Cannon Bertch (Bismarck Legacy) Maj 13-5
- 145 – Clark Thompson (Bismarck Legacy) over Konnor Johnson (Fargo North) Fall 0:32
- 152 – Sean Peterschick (Bismarck Legacy) over Henry Maughan (Fargo North) Dec 7-0
- 160 – Caden Eckroth (Bismarck Legacy) over Emmanuel Forjolo (Fargo North) Fall 3:22
- 170 – Brett Miller (Bismarck Legacy) over Harper Schultz (Fargo North) Maj 9-1
- 182 – William Ward (Fargo North) over Lincoln Lemar (Bismarck Legacy) TF 18-1
- 195 – Jack Miller (Fargo North) over Hayden Stymeist (Bismarck Legacy) Dec 15-10
- 220 – Carter Johnson (Bismarck Legacy) over Unknown (Unattached) Forf
- 285 – Gunner Cadreau (Fargo North) over Treyson Renken (Bismarck Legacy) Fall 1:11
Match #2 Round 2
Bismarck Legacy defeated Fargo South 84-0
- 106 – Brody Kramer (Bismarck Legacy) over Unknown (Unattached) Forf
- 113 – Nicolas Enzminger (Bismarck Legacy) over Unknown (Unattached) Forf
- 120 – Joey Enzminger (Bismarck Legacy) over Unknown (Unattached) Forf
- 126 – Jesse Thompson (Bismarck Legacy) over Jacob Syster (Fargo South) Fall 1:18
- 132 – Connor Hanna (Bismarck Legacy) over Timothy Lentz (Fargo South) Fall 1:31
- 138 – Cannon Bertch (Bismarck Legacy) over Unknown (Unattached) Forf
- 145 – Clark Thompson (Bismarck Legacy) over Oscar Barbot (Fargo South) Fall 1:47
- 152 – Sean Peterschick (Bismarck Legacy) over Unknown (Unattached) Forf
- 160 – Caden Eckroth (Bismarck Legacy) over Unknown (Unattached) Forf
- 170 – Brett Miller (Bismarck Legacy) over Jamari Humphrey (Fargo South) Fall 1:26
- 182 – Lincoln Lemar (Bismarck Legacy) over Xander Moody (Fargo South) Fall 0:50
- 195 – Hayden Stymeist (Bismarck Legacy) over Unknown (Unattached) Forf
- 220 – Carter Johnson (Bismarck Legacy) over Unknown (Unattached) Forf
- 285 – Haaken Jacobsen (Bismarck Legacy) over Eddie Tody (Fargo South) Fall 0:17
Match #3 Round 3
Bismarck Legacy defeated Fargo Davies 44-31
- 106 – Brody Kramer (Bismarck Legacy) over Talen Tuchscherer (Fargo Davies) Dec 6-2
- 113 – Nicolas Enzminger (Bismarck Legacy) over Cole Sauvageau (Fargo Davies) Fall 0:53
- 120 – Joey Enzminger (Bismarck Legacy) over Nolan Mack (Fargo Davies) TF 15-0
- 126 – Jesse Thompson (Bismarck Legacy) over Luke Conroy (Fargo Davies) Fall 0:42
- 132 – Kane Mathiason (Fargo Davies) over Cannon Bertch (Bismarck Legacy) Dec 7-3
- 138 – Kolten Tesch (Fargo Davies) over Connor Hanna (Bismarck Legacy) Fall 4:50
- 145 – Wyatt Kosidowski (Fargo Davies) over Clark Thompson (Bismarck Legacy) Maj 11-2
- 152 – Sean Peterschick (Bismarck Legacy) over Unknown (Unattached) Forf
- 160 – Lawson Wagner (Fargo Davies) over Caden Eckroth (Bismarck Legacy) Fall 0:27
- 170 – Malachi Werremeyer (Fargo Davies) over Brett Miller (Bismarck Legacy) Fall 1:22
- 182 – Lincoln Lemar (Bismarck Legacy) over Chayton Senn (Fargo Davies) Fall 2:45
- 195 – Zach Lilly (Fargo Davies) over Hayden Stymeist (Bismarck Legacy) Fall 0:28
- 220 – Carter Johnson (Bismarck Legacy) over Cam Ahlers (Fargo Davies) Fall 2:42
- 285 – Treyson Renken (Bismarck Legacy) over Jimbo Helgaas (Fargo Davies) Fall 1:02
Mandan
Match #1 Round 1
Bismarck defeated Mandan 78-3
- 106 – Cade Nieuwsma (Bismarck) over Ethan Samuelson (Mandan) Fall 1:15
- 113 – Hudson Egeberg (Bismarck) over Kellen Beneke (Mandan) Fall 1:17
- 120 – Ben DeForest (Bismarck) over Blaine Hoff (Mandan) Fall 2:00
- 126 – Carson Lardy (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
- 132 – Maddox Slater (Mandan) over Logan Mertens (Bismarck) Dec 8-3
- 138 – Landon McMahen (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
- 145 – Dylan Kostelecky (Bismarck) over Vance Wollschlager (Mandan) Fall 1:20
- 152 – Tate Olson (Bismarck) over Jackson Olson (Mandan) Fall 1:30
- 160 – LJ Araujo (Bismarck) over Emery Slater (Mandan) Fall 0:49
- 170 – James Nagel (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
- 182 – Tyrus Jangula (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
- 195 – Bridger Owens (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
- 220 – Ayden Schlafman (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
- 285 – Sam Larson (Bismarck) over Unknown (Unattached) Forf
Match #2 Round 2
Fargo Davies defeated Mandan 66-16
- 106 – Talen Tuchscherer (Fargo Davies) over Ethan Samuelson (Mandan) Fall 4:43
- 113 – Cole Sauvageau (Fargo Davies) over Kellen Beneke (Mandan) Fall 1:50
- 120 – Blaine Hoff (Mandan) over Nolan Mack (Fargo Davies) Fall 3:40
- 126 – Luke Conroy (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 132 – Kane Mathiason (Fargo Davies) over Maddox Slater (Mandan) Fall 1:23
- 138 – Kolten Tesch (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 145 – Wyatt Kosidowski (Fargo Davies) over Vance Wollschlager (Mandan) Fall 1:24
- 152 – Jackson Olson (Mandan) over Unknown (Unattached) Forf
- 160 – Emery Slater (Mandan) over Lawson Wagner (Fargo Davies) Maj 17-6
- 170 – Malachi Werremeyer (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 182 – Eli Christopherson (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 195 – Chayton Senn (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 220 – Zach Lilly (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 285 – Cam Ahlers (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
Match #3 Round 3
Grand Forks Central defeated Mandan 60-24
- 106 – Rhys Safratowich (Grand Forks Central) over Ethan Samuelson (Mandan) Fall 3:33
- 113 – Kellen Beneke (Mandan) over Gabe Flores (Grand Forks Central) Fall 1:31
- 120 – Blaine Hoff (Mandan) over Zack Nelson (Grand Forks Central) Fall 1:50
- 126 – Caden Everson (Grand Forks Central) over Unknown (Unattached) Forf
- 132 – Maddox Slater (Mandan) over Landon DeCoteau (Grand Forks Central) Fall 1:23
- 138 – Michael Norman (Grand Forks Central) over Unknown (Unattached) Forf
- 145 – Brendan Winn-Kelley (Grand Forks Central) over Vance Wollschlager (Mandan) Fall 5:45
- 152 – Mason Williams (Grand Forks Central) over Jackson Olson (Mandan) Fall 2:00
- 160 – Emery Slater (Mandan) over Logan Vorhies (Grand Forks Central) Fall 3:55
- 170 – Gavin Pihlgren (Grand Forks Central) over Unknown (Unattached) Forf
- 182 – Jayden Haake (Grand Forks Central) over Unknown (Unattached) Forf
- 195 – Roberto Garza (Grand Forks Central) over Unknown (Unattached) Forf
- 220 – Michael Torgerson (Grand Forks Central) over Unknown (Unattached) Forf
- 285 – Daniel Suda (Grand Forks Central) over Unknown (Unattached) Forf
Minot
Match #1 Round 1
Minot defeated Devils Lake 75-6
- 106 – Luke Mortensen (Minot) over Mitchell Gerhardt (Devils Lake) Fall 3:11
- 113 – Korbin Kraft (Minot) over Unknown (Unattached) Forf
- 120 – Aiden Keilman (Minot) over Tucker Bennett (Devils Lake) Dec 7-5
- 126 – Owen Lindstrom (Devils Lake) over Ty Burton (Minot) Fall 1:31
- 132 – Gabe Mortensen (Minot) over Easton Encinas (Devils Lake) Fall 1:15
- 138 – Daniel Fernandez (Minot) over Unknown (Unattached) Forf
- 145 – Noah Bledsoe (Minot) over Landon Kurtz (Devils Lake) Fall 3:23
- 152 – Kaden Kraft (Minot) over Unknown (Unattached) Forf
- 160 – Sean Anderson (Minot) over Unknown (Unattached) Forf
- 170 – DeJarius Jones (Minot) over Braxton Rance (Devils Lake) Fall 4:55
- 182 – Max Cunningham (Minot) over Tate Estenson (Devils Lake) Fall 6:57
- 195 – Lincoln Brooks (Minot) over Marcus Heiser (Devils Lake) Fall 2:39
- 220 – Jobe Rystedt (Minot) over Unknown (Unattached) Forf
- 285 – Kaydn Turnbow (Minot) over Unknown (Unattached) Forf
Match #2 Round 2
Minot defeated West Fargo 57-18
- 113 – Luke Mortensen (Minot) over Landon Geiger (West Fargo) Fall 4:47
- 120 – Tanner Thoreson (West Fargo) over Aiden Keilman (Minot) Maj 12-3
- 126 – Ty Burton (Minot) over Parker Thoreson (West Fargo) Fall 0:34
- 132 – Gabe Mortensen (Minot) over Owen Magnell (West Fargo) Fall 5:54
- 138 – Daniel Fernandez (Minot) over Nolan Maus (West Fargo) Fall 1:15
- 145 – Noah Bledsoe (Minot) over Sean Christopherson (West Fargo) Fall 1:47
- 152 – Kaden Kraft (Minot) over Kenneth Johnson (West Fargo) Dec 5-0
- 160 – Lance Iverson (West Fargo) over Sean Anderson (Minot) Dec 8-3
- 170 – Waylon Cressell (West Fargo) over Trance Schon (Minot) TF 26-11
- 182 – DeJarius Jones (Minot) over Kaleb Addai (West Fargo) Fall 1:53
- 195 – Max Cunningham (Minot) over Jacob Bild (West Fargo) Fall 5:23
- 220 – Kaydn Turnbow (Minot) over Logan Moore (West Fargo) Fall 1:10
- 285 – Amaree Williams (West Fargo) over Jobe Rystedt (Minot) Fall 3:04
- 106 – Korbin Kraft (Minot) over Thomas Johnson (West Fargo) Fall 1:44
Match #3 Round 3
West Fargo Sheyenne defeated Minot 43-28
- 120 – Landon Zink (West Fargo Sheyenne) over Aiden Keilman (Minot) Fall 1:46
- 126 – Jackson Alexander (West Fargo Sheyenne) over Ty Burton (Minot) Dec 8-4
- 132 – Gabe Mortensen (Minot) over Stetson Gisselbeck (West Fargo Sheyenne) Fall 1:39
- 138 – Marcus Johnson (West Fargo Sheyenne) over Daniel Fernandez (Minot) Dec 3-2
- 145 – Carter Zink (West Fargo Sheyenne) over Noah Bledsoe (Minot) Maj 9-1
- 152 – Mason Johnson (West Fargo Sheyenne) over Kaden Kraft (Minot) Fall 3:50
- 160 – Sawyer Carr (West Fargo Sheyenne) over Sean Anderson (Minot) Dec 7-4
- 170 – Connor Manske (West Fargo Sheyenne) over Trance Schon (Minot) Fall 0:33
- 182 – DeJarius Jones (Minot) over Maddox Weigel (West Fargo Sheyenne) Fall 1:07
- 195 – Max Cunningham (Minot) over Nic Renner (West Fargo Sheyenne) Fall 3:29
- 220 – Kaden Manske (West Fargo Sheyenne) over Jobe Rystedt (Minot) Fall 5:26
- 285 – Kaydn Turnbow (Minot) over Ryder Weigel (West Fargo Sheyenne) Fall 1:11
- 106 – Jake Mattern (West Fargo Sheyenne) over Korbin Kraft (Minot) Fall 1:25
- 113 – Luke Mortensen (Minot) over Griffin Magee (West Fargo Sheyenne) Maj 14-0
Williston
Match #1 Round 1
Williston defeated West Fargo 53-19
- 106 – Aaron Morris (Williston) over Thomas Johnson (West Fargo) Fall 0:13
- 113 – Kellan Larson (Williston) over Landon Geiger (West Fargo) Fall 2:35
- 120 – Vernon Copenhaver (Williston) over Tanner Thoreson (West Fargo) Maj 15-1
- 126 – Jack Coles (Williston) over Parker Thoreson (West Fargo) Fall 0:51
- 132 – Owen Magnell (West Fargo) over Drew Scott (Williston) Maj 9-0
- 138 – Wade Isom (Williston) over Nolan Maus (West Fargo) Fall 1:56
- 145 – Kaleb Minton (Williston) over Sean Christopherson (West Fargo) Fall 3:20
- 152 – Tyson Rice (Williston) over Kenneth Johnson (West Fargo) Maj 15-6
- 160 – Lance Iverson (West Fargo) over Colton Adams (Williston) Dec 8-7
- 170 – Waylon Cressell (West Fargo) over Micah Larson (Williston) Fall 1:53
- 182 – Ty Wiedrich (Williston) over Kaleb Addai (West Fargo) Fall 2:34
- 195 – Korbyn Draper (Williston) over Connor Lamb (West Fargo) Dec 5-1
- 220 – Landon Riely (Williston) over Logan Moore (West Fargo) Fall 3:47
- 285 – Amaree Williams (West Fargo) over Dante Novembre (Williston) Fall 3:39
Match #2 Round 2
Williston defeated Devils Lake 69-12
- 113 – Kellan Larson (Williston) over Unknown (Unattached) Forf
- 120 – Tucker Bennett (Devils Lake) over Vernon Copenhaver (Williston) Fall 1:26
- 126 – Owen Lindstrom (Devils Lake) over Jack Coles (Williston) Fall 3:28
- 132 – Drew Scott (Williston) over Easton Encinas (Devils Lake) Fall 0:48
- 138 – Wade Isom (Williston) over Unknown (Unattached) Forf
- 145 – Kaleb Minton (Williston) over Landon Kurtz (Devils Lake) Fall 0:20
- 152 – Tyson Rice (Williston) over Unknown (Unattached) Forf
- 160 – Colton Adams (Williston) over Unknown (Unattached) Forf
- 170 – Micah Larson (Williston) over Braxton Rance (Devils Lake) Dec 6-2
- 182 – Ty Wiedrich (Williston) over Unknown (Unattached) Forf
- 195 – Korbyn Draper (Williston) over Marcus Heiser (Devils Lake) Fall 0:38
- 220 – Landon Riely (Williston) over Unknown (Unattached) Forf
- 285 – Dante Novembre (Williston) over Unknown (Unattached) Forf
- 106 – Aaron Morris (Williston) over Mitchell Gerhardt (Devils Lake) Fall 0:35
Match #3 Round 3
Williston defeated Moorhead 73-3
- 120 – Michael Jenkins (Moorhead) over Vernon Copenhaver (Williston) Dec 7-5
- 126 – Jack Coles (Williston) over Unknown (Unattached) Forf
- 132 – Drew Scott (Williston) over Unknown (Unattached) Forf
- 138 – Wade Isom (Williston) over Will Borud (Moorhead) Maj 10-0
- 145 – Kaleb Minton (Williston) over Lee Ellingsberg (Moorhead) Fall 0:42
- 152 – Tyson Rice (Williston) over Aadyn Hestbeck (Moorhead) Fall 1:13
- 160 – Colton Adams (Williston) over Draeden Prosby (Moorhead) Fall 2:41
- 170 – Micah Larson (Williston) over Ron Addo (Moorhead) Fall 1:21
- 182 – Ty Wiedrich (Williston) over Jack Olstad (Moorhead) Fall 1:32
- 195 – Korbyn Draper (Williston) over Heaton Hall (Moorhead) Fall 0:37
- 220 – Landon Riely (Williston) over Ashton Spieker (Moorhead) Fall 0:34
- 285 – Dante Novembre (Williston) over Demarco Clay (Moorhead) Dec 7-2
- 106 – Aaron Morris (Williston) over Ean Langer (Moorhead) Fall 3:32
- 113 – Kellan Larson (Williston) over Owen Borud (Moorhead) Fall 1:47
East vs East Duals Missed
Fargo Davies defeated Fargo South 73-6
- 106 – Talen Tuchscherer (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 113 – Cole Sauvageau (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 120 – Nolan Mack (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 126 – Luke Conroy (Fargo Davies) over Jacob Syster (Fargo South) Dec 7-2
- 132 – Kolten Tesch (Fargo Davies) over Timothy Lentz (Fargo South) Maj 12-0
- 138 – Kane Mathiason (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 145 – Wyatt Kosidowski (Fargo Davies) over Braiden Brockman (Fargo South) Fall 2:40
- 152 – Oscar Barbot (Fargo South) over Unknown (Unattached) Forf
- 160 – Lawson Wagner (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 170 – Malachi Werremeyer (Fargo Davies) over Jamari Humphrey (Fargo South) Fall 0:28
- 182 – Eli Christopherson (Fargo Davies) over Xander Moody (Fargo South) Fall 1:14
- 195 – Chayton Senn (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 220 – Zach Lilly (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 285 – Cam Ahlers (Fargo Davies) over Eddie Tody (Fargo South) Fall 0:15
Fargo Davies defeated Fargo South 73-6
- 106 – Talen Tuchscherer (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 113 – Cole Sauvageau (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 120 – Nolan Mack (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 126 – Luke Conroy (Fargo Davies) over Jacob Syster (Fargo South) Dec 7-2
- 132 – Kolten Tesch (Fargo Davies) over Timothy Lentz (Fargo South) Maj 12-0
- 138 – Kane Mathiason (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 145 – Wyatt Kosidowski (Fargo Davies) over Braiden Brockman (Fargo South) Fall 2:40
- 152 – Oscar Barbot (Fargo South) over Unknown (Unattached) Forf
- 160 – Lawson Wagner (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 170 – Malachi Werremeyer (Fargo Davies) over Jamari Humphrey (Fargo South) Fall 0:28
- 182 – Eli Christopherson (Fargo Davies) over Xander Moody (Fargo South) Fall 1:14
- 195 – Chayton Senn (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 220 – Zach Lilly (Fargo Davies) over Unknown (Unattached) Forf
- 285 – Cam Ahlers (Fargo Davies) over Eddie Tody (Fargo South) Fall 0:15